Podmínky a ceny

Chalupa se pronajímá na jednotlivé dva apartmány nebo jako celek. Ubytovací kapacita jednoho apartmánu je maximálně 10 osob plus dětská postýlka, jiná možnost dohodou. V hlavní letní a zimní sezóně nabízíme pronájem pouze na celý týden. Mimo sezónu je minimální doba pobytu 2 noci.

V ceně je zahrnut pronájem, spotřeba vody, povlečení, používání malých ručníků a osušek, běžné čistící a hygienické potřeby, tablety do myčky, spotřebované dříví na otop.

Spotřeba skutečně spotřebované elektrické energie se platí zvlášť po odečtu ze samostatných elektroměrů pro jednotlivé apartmány při odjezdu.

Pronájem si můžete rezervovat na základě obsazenosti jednotlivých apartmánů prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

V letní a zimní sezóně je možné objednávat pouze týdenní pobyty, které se uskutečňují od soboty do soboty následujícího týdne. Nástup pobytu je v sobotu od 16.00, předání a odjezd do 11.00 dopoledne.

Mimo sezónu lze objednat víkendové nebo krátkodobé pobyty, které budou dohodnuty individuálně.

Na základě objednávky Vám zašleme podklady pro platbu 50 % z celkové ceny pobytu, která je nutná k závaznému potvrzení rezervace ve Vámi objednaném termínu. Zbývajících 50 % můžete uhradit bezhotovostně minimálně 7 dní před příjezdem nebo v hotovosti při příjezdu.

Ceník pro rok 2022

TERMÍNY Cena za apartmán
(10 osob)
Cena za celou chalupu
(2 apartmány, 20 osob)
Celoročně:
pouze týdenní pobyty (so-so)
12 000 Kč 24 000 Kč
Celoročně:
víkend
6 000 Kč 12 000 Kč

Ceny nezahrnují spotřebu elektrické energie.